Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

O nas

Kim jesteśmy?

O NAS

NOWOCZESNA FABRYKA KOSTKI BRUKOWEJ

Fabryka

Pebia to marka produkowana w nowoczesnej fabryce wysokiej jakości kostki dekoracyjnej, kostki przemysłowej oraz prefabrykatów betonowych.

Produkcja kostki brukowej odbywa się w świętokrzyskim Wymysłowie w gminie Opatów, w pobliżu działającej od kilkudziesięciu lat kopalni wapienia dewońskiego. Kopalnia należy do Grupy PBI, której częścią  jest PBI Beton, właściciel marki Pebia. Należymy do liderów branży, łączymy funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo z doskonałością techniczną.

 

 

Grupa PBI jest odpowiedzialna środowiskowo i społecznie. Staramy się, aby nasze rozwiązania były jak najbardziej w zgodzie z ekologią, dlatego też stale inwestujemy w odnawialne źródła energii. Podstawowymi warunkami naszej wydajności są przede wszystkim nowoczesny obiekt produkcyjny i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie wytwarzania. Dzięki temu możemy zaoferować produkty dla wszystkich dziedzin ogrodnictwa, architektury krajobrazu i urbanistyki.

to

lINIA PRODUKCYJNA OMAG

Linia Omag

W pełni zautomatyzowany proces produkcji rozpoczęliśmy od uruchomienia linii produkcyjnej OMAG — firmy będącej nowoczesnych, kompletnych linii produkcyjnych dla przemysłu. Jakość technologii OMAG potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale także uzyskane przez nią certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

 

Wykorzystanie w procesie produkcji najlepszych, sprawdzonych technologii oraz własnych materiałów gwarantuje trwałość i najwyższą jakość naszych produktów. Podstawą, a tym samym ważnym gwarantem wysokiej wydajności jest nasz profesjonalny zakład produkcyjny oraz wysoki poziom wiedzy i doświadczenia. Ponadto, zaawansowana automatyzacja produkcji i ciągły monitoring jakości zapewniają pierwszorzędną i stałą jakość produktów. Natomiast dzięki doskonale skoordynowanemu systemowi transportu i dostaw oferujemy naszym klientom optymalną podstawę dla doskonałej obsługi.

 

Producent kostki brukowej

Producent

W naszej codziennej działalności skupiamy się przede wszystkim na dostarczeniu klientom najwyższej jakości produktów. produkcyjnego.


Pebia to dwie główne linie produktów:

 • Decorativo – to linia, w której oprócz doskonałej jakości liczy się również wizualny wygląd materiałów. W ofercie znajdują się betonowe elementy w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do różnego rodzaju przestrzeni.
 • Industrial – to linia klasycznych, wytrzymałych produktów, które znajdą zastosowanie głównie w inwestycjach publicznych.

Tak szeroki wybór daje klientom możliwość dobrania kształtu, koloru oraz wzoru kostki do własnych preferencji. Działając w ramach holdingu zapewniamy kompleksową obsługę, której zakres zaczyna się na wyprodukowaniu, a kończy na transporcie kostki brukowej. Taki system pracy sprawia, że jesteśmy w pełni odpowiedzialni za nasze wyroby.

AMBASADOR MARKI
DOMINIK STRZELEC

Ambasador

Dominik Strzelec to najbardziej rozpoznawalny ogrodnik w Polsce, pasjonat i ekspert w jednym, projektant ogrodów, tarasów i balkonów, niekwestionowany autorytet w branży. W programie Usterka dał się poznać jako spostrzegawczy, a jednocześnie emanujący dystansem i dobrym humorem prowadzący, który zza ukrytej kamery przyglądał się pracy fachowców wzywanych do różnego rodzaju zaaranżowanych awarii. W Odlotowym Ogrodzie na oczach widzów zmieniał nudne lub niewymiarowe działki w zachwycające i praktyczne zarazem ogrody. Obecnie, poza powrotem do Usterki, prowadzi Polowanie na ogród, w którym to programie w ciągu trzech dni jest w stanie przeprowadzić metamorfozę nawet najbardziej zaniedbanego ogrodu w przepiękną i funkcjonalną przestrzeń idealną do spędzania wolnego czasu.

 

Zanim został ambasadorem marki Pebia, najpierw sam musiał być pewien tego, że kostka brukowa sygnowana tym znanym logo jest najwyższej jakości, a co za tym idzie, warta polecenia. Kostki brukowe Pebia chwali za niebanalną estetykę i nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu doskonale wkomponowują się w każdy, nawet najbardziej oryginalny i nowatorski projekt. Osobiście je testując, gwarantuje ich odporność na wysokie temperatury czy środki odladzające, wysoką wytrzymałość i niską nasiąkliwość. Zwraca również uwagę na wysokiej jakości barwniki oraz powłokę hydrofobową.

GALANTERIA BETONOWA

Galanteria
Galanteria betonowa to grupa produktów stworzonych z myślą o wykończeniu i utwardzeniu powierzchni w różnych miejscach. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, co sprawia, że doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach, jak na przykład silny mróz.
 
   • W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje galanterii betonowej, takie jak:

   

   • Kostka brukowa
   • Płyty ażurowe
   • Płyty chodnikowe
   • Koryta
   • Bloczki betonowe
   • Płyty drogowe
   • Palisady i obrzeża
   • Krawężniki
 
Wybierz naszą galanterię betonową, by nadać swoim projektom trwałość i estetykę, na które zawsze możesz liczyć.