Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Projektowanie

Poznaj nasze usługi projektowe

PROJEKTOWANIE

Cennik projektów

Cennik
 • E-projekt

 • 500
  +499 zł zwrotu
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Usługa projektowa realizowana jest zdalnie.
  • Koszt usługi to 500 zł brutto z możliwym zwrotem 499 zł brutto.
 • Standard

 • 800
  +500 zł zwrotu
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Koszt usługi to 800 zł brutto z możliwym zwrotem 500 zł brutto.
 • Stanadrd PLUS

 • 1200
  +600 zł zwrotu
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Trójwymiarowa wizualizacja obejmująca wybrany przez Klienta fragment nawierzchni w trzech ujęciach.
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Koszt usługi to 1200 zł brutto z możliwym zwrotem 600 zł brutto.
 • Premium

 • 1500
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej oraz trójwymiarowej.
  • Klient otrzymuje wizualizację trójwymiarową całości inwestycji oraz wideo-prezentację.
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Koszt usługi to 1500 zł brutto.
 • Inwestycyjny

 • cena
  ustalana indywidualnie
  • NOWOŚĆ
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Projekt z wykorzystaniem produktów Devorativo oraz Industrial.
  • Projekt powyżej 500 m.

Aranżacja kostki brukowej przed domem lub w ogrodzie od Pebii

Szukasz sprawdzonej firmy, która wykona dla Ciebie rzetelny projekt ułożenia kostki brukowej przed domem? A może zastanawiasz się, jaka aranżacja kostki brukowej będzie najlepsza w Twoim ogrodzie? Dobrze trafiłeś! Pebia to powstała z inicjatywy Grupy PBI profesjonalna polska marka zajmująca się nowoczesnymi projektami kostki brukowej i jej produkcją. Zdobywane przez lata doświadczenie w branży oraz zespół specjalistów, którzy chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności to atuty naszej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę – tak, aby każdy mógł wybrać projekt (np. podjazdu z kostki brukowej) dostosowany do swoich oczekiwań!

e-projekt - wymazać dane osobowe-1
Usługa online

E-projekt

Aranżacja przestrzeni odbywa się zdalnie, bez wizyty naszego Projektanta. Usługę projektu ułożenia kostki brukowej realizujemy na podstawie dostarczonych przez Inwestora danych i materiałów (mapa ewidencyjna, rysunek działki z wymiarami oraz zdjęciami projektowanego terenu). Informacje niezbędne do zrealizowania wizualizacji e-projektu kostki brukowej przedstawi Projektant podczas rozmowy telefonicznej. Koszt usługi to 500 zł. Przy zakupie użytych w koncepcji materiałów marki Pebia cena usługi to 1 zł.

Standard

Projekt Standard

Ten wariant zakłada zaprojektowanie aranżacji terenu po wizycie Projektanta w miejscu budowy oraz rozmowie z Klientem. Finalnym produktem jest projekt nawierzchni z kostki brukowej w formie dwuwymiarowej wizualizacji (rzut z góry) z niezbędnymi wymiarami i opisem wykorzystanych materiałów. Usługa Standard to koszt 800 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki Pebia zaproponowanych przez Projektanta obniża kwotę do 300 zł.

Projekt Standart 1
WIZUALIZACJA_9
Standard Plus

Projekt Standard PLUS

Wariant ten obejmuje aranżację terenu po wizycie Projektanta i poznaniu oczekiwań Klienta. Prócz projektu 2D realizowana jest dodatkowa usługa wizualizacji 3D wybranego fragmentu terenu. (min trzy ujęcia widokowe). Koszt usługi to 1200 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki PEBIA zaproponowanych przez Projektanta obniża tę kwotę do 600 zł.

NOWOŚĆ

Projekt Premium

W wariancie Premium klient otrzymuje projekt 2D oraz wizualizację 3D całości inwestycji. Dodatkowo dołączona jest krótka wideoprezentacja w formie wirtualnego przeprowadzenia klienta przez szczegóły aranżacji zawartych w projekcie. Koszt usługi projektowej Premium to 1500 zł.

04_TK_MD_2024_WIZUALIZACJA NOC_10 - Zdjęcie_6 - Zdjęcie
Inwestycyjny

Projekt Inwestycyjny

Aranżacja nawierzchni powyżej 500 m² w formie dwuwymiarowej (rzut z góry 2D) z wykorzystaniem produktów Decorativo oraz Industrial. Usługa projektowa realizowana jest na podstawie pomiarów, danych i materiałów zebranych przez Projektanta na miejscu inwestycji oraz dokumentów dostarczonych przez Klienta. Koszt i termin wykonania usługi ustalany jest indywidualnie z zamawiającym.

Informacje

Informacje

Jak otrzymać rabat

Opłaconą w chwili zlecenia kwotę 500, 800 lub 1200 zł (w zależności od wybranego wariantu) można obniżyć odpowiednio o 499, 500 lub 600 zł w ciągu 180 dni od otrzymania gotowego projektu aranżacji nawierzchni. Warunkiem uzyskania zwrotu jest zakup i zapłata za kostkę brukową marki PEBIA użytą w projekcie.

Ważne

Projekt w rozumieniu świadczonej usługi, to koncepcja aranżacji nawierzchni z kostki brukowej i elementów z oferty handlowej PEBIA. Koncepcja nie jest projektem w rozumieniu Ustawy z dn. 7 lipca 1994 r. o Prawie Budowlanym.

Uwaga

Do każdego projektu dołączona jest specyfikacja materiałowa. Usługa projektowa nie dotyczy aranżacji powierzchni z użyciem kostki z linii produktów przemysłowych.

Etapy projektowania

Etapy
1.
Etap 1
2.
Etap 2
3.
Etap 3
4.
Etap 4

Etap 1

Złożenie w formie elektronicznej na adres projekty@pebia.pl prawidłowo wypełnionego Formularza zamówienia usługi projektowej oraz opłacenie opłacenie faktury za wykonanie usługi projektowej przez Klienta uruchamia procedurę kontaktową z Projektantem. Projektant kontaktuje się z Klientem w ciągu 10 dni roboczych od daty zaksięgowania środków na rachunku bankowym PBI Beton Sp z o.o

Etap 2

W przypadku E-projektu projektant telefonicznie omawia z Klientem szczegóły aranżacji oraz przekazuje mu informacje o niezbędnych do realizacji usługi projektowej materiałach wymienionych w Regulaminie Usługi Projektowej marki Pebia.

Przy wyborze Projektu Standard, Standard Plus lub Premium spotkanie na terenie inwestycji odbywa się w ciągu 14 dni roboczych, w umówionym terminie, podczas którego Projektant poznaje oczekiwania Klienta i dokonuje pomiarów niezbędnych do wykonania projektu.

Etap 3

Pierwsza wersja aranżacji zostanie dostarczona do Klienta nie późniejniż 30 dni roboczych od zebrania przez Projektanta kompletu informacji. Klient może zaakceptować projekt, lub skorzystać z dwóch wliczonych w cenę poprawek (poprawka nie oznacza wykonania projektu odpodstaw). Każda poprawka dokonywana jest w terminie uzgodnionymz Projektantem – druga z nich uznawana jest za ostateczną i oznacza akceptację całej koncepcji.

Etap 4

E-mailowa akceptacja projektu przez Klienta powoduje, że zestawienie materiałów trafia do Biura Obsługi Klienta PBI Beton. Sp. z o.o. i oczekuje na realizację, czyli ich zakup przez Klienta. Czas oczekiwania na materiał wykorzystany w projekcie może wynosić do 90 dni kalendazowych w zależności od stanów magazynowych Pebii. W sezonie wiosenno-letnim, przy zwiększonej ilości zamówień, czasrealizacji pierwszej wersji projektu może wydłużyć się do 35 dni roboczych.

Galeria projektów

Galeria

Formularz zamówienia

Formularz

  Imię *wymagane
  Adres e-mail *wymagany
  Formularz zamówienia *wymagany
  Twoja wiadomość