Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Projektowanie

Poznaj nasze usługi projektowe

PROJEKTOWANIE

Cennik projektów

Cennik
 • E-projekt

 • 500
  +499 zł zwrotu
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Usługa projektowa realizowana jest zdalnie.
  • Koszt usługi to 500 zł brutto z możliwym zwrotem 499 zł brutto.
 • Standard

 • 800
  +500 zł zwrotu
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Koszt usługi to 800 zł brutto z możliwym zwrotem 500 zł brutto.
 • Stanadrd PLUS

 • 1200
  +600 zł zwrotu
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Trójwymiarowa wizualizacja obejmująca wybrany przez Klienta fragment nawierzchni w trzech ujęciach.
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Koszt usługi to 1200 zł brutto z możliwym zwrotem 600 zł brutto.
 • Premium

 • 1500
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej oraz trójwymiarowej.
  • Klient otrzymuje wizualizację trójwymiarową całości inwestycji oraz wideo-prezentację.
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Koszt usługi to 1500 zł brutto.
 • Inwestycyjny

 • cena
  ustalana indywidualnie
  • NOWOŚĆ
  • Aranżacja nawierzchni w formie dwuwymiarowej (rzut z góry).
  • Wizyta Projektanta na miejscu inwestycji.
  • Projekt z wykorzystaniem produktów Devorativo oraz Industrial.
  • Projekt powyżej 500 m.

Aranżacja kostki brukowej przed domem lub w ogrodzie od Pebii

Szukasz sprawdzonej firmy, która wykona dla Ciebie rzetelny projekt ułożenia kostki brukowej przed domem? A może zastanawiasz się, jaka aranżacja kostki brukowej będzie najlepsza w Twoim ogrodzie? Dobrze trafiłeś! Pebia to powstała z inicjatywy Grupy PBI profesjonalna polska marka zajmująca się nowoczesnymi projektami kostki brukowej i jej produkcją. Zdobywane przez lata doświadczenie w branży oraz zespół specjalistów, którzy chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności to atuty naszej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę – tak, aby każdy mógł wybrać projekt (np. podjazdu z kostki brukowej) dostosowany do swoich oczekiwań!

e-projekt - wymazać dane osobowe-1
Usługa online

E-projekt

Aranżacja kostki brukowej w ogrodzie lub na innej przestrzeni odbywa się w formie zdalnej. Usługę wykonujemy więc bez wizyty naszego Projektanta, korzystając z dostarczonych przez Inwestora danych i materiałów. Projekt ułożenia kostki brukowej realizujemy m.in. na podstawie takich dokumentów jak mapa ewidencyjna, rysunek działki z wymiarami oraz zdjęciami projektowanego terenu. Informacje niezbędne do zrealizowania wizualizacji e-projektu kostki brukowej przedstawi Projektant podczas rozmowy telefonicznej. Koszt usługi to 500 zł. Przy zakupie użytych w koncepcji materiałów marki Pebia cena projektu np. podjazdu z kostki brukowej to 1 zł.

Standard

Projekt Standard

W tym wariancie projektant po wizycie w miejscu budowy oraz rozmowie z klientem wykonuje plan aranżacji. Finalnym produktem jest projekt nawierzchni z kostki brukowej w formie dwuwymiarowej wizualizacji (rzut z góry) z niezbędnymi wymiarami i opisem wykorzystanych materiałów. Usługa Standard to koszt 800 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki Pebia zaproponowanych w wizualizacji projektu kostki brukowej obniża kwotę do
300 zł.

Projekt Standart 1
WIZUALIZACJA_9
Standard Plus

Projekt Standard PLUS

Wariant ten obejmuje aranżację terenu po wizycie projektanta i poznaniu oczekiwań klienta. Oprócz planu 2D realizowana jest dodatkowa usługa wizualizacji 3D wybranego fragmentu terenu w trzech ujęciach widokowych. Koszt projektu kostki brukowej przed domem lub w innym wybranym miejscu to 1200 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki Pebia zaproponowanych w wizualizacji obniża tę kwotę do 600 zł.

NOWOŚĆ

Projekt Premium

W wariancie Premium klient otrzymuje aranżację kostki brukowej np. przed domem lub garażem w formie projektu 2D oraz wizualizacji 3D całości inwestycji. Dodatkowo dołączona jest krótka wideoprezentacja w formie wirtualnego przeprowadzenia klienta przez szczegóły projektu kostki brukowej przed domem oraz wszelkie istotne elementy zawarte w planie. Jego realizacja wiążę się z wizytą Projektanta na miejscu inwestycji. Usługa Premium zakłada wykonanie wybranej aranżacji – czy to ogrodów z kostki brukowej, czy podjazdu do garażu w cenie 1500 zł.

04_TK_MD_2024_WIZUALIZACJA NOC_10 - Zdjęcie_6 - Zdjęcie
Inwestycyjny

Projekt Inwestycyjny

Wybór tego projektu umożliwia wykonanie aranżacji terenu np. wokół basenu, ogrodu, garażu lub innej, dowolnej nawierzchni powyżej 500 m² w formie dwuwymiarowej (rzut z góry 2D) z wykorzystaniem produktów Decorativo oraz Industrial. Usługa realizowana jest na podstawie pomiarów, danych i materiałów zebranych przez projektanta na miejscu inwestycji oraz dokumentów dostarczonych przez klienta. Koszt i termin wykonania projektu ułożenia kostki brukowej ustalany jest indywidualnie z zamawiającym.

Informacje

Informacje

Jak otrzymać rabat

Opłaconą w chwili zlecenia kwotę 500, 800 lub 1200 zł (w zależności od wybranego wariantu) można obniżyć odpowiednio o 499, 500 lub 600 zł w ciągu 180 dni od otrzymania gotowego projektu aranżacji nawierzchni. Warunkiem uzyskania zwrotu jest zakup i zapłata za kostkę brukową marki PEBIA użytą w projekcie.

Ważne

Projekt w rozumieniu świadczonej usługi, to koncepcja aranżacji nawierzchni z kostki brukowej i elementów z oferty handlowej PEBIA. Koncepcja nie jest projektem w rozumieniu Ustawy z dn. 7 lipca 1994 r. o Prawie Budowlanym.

Uwaga

Do każdego projektu dołączona jest specyfikacja materiałowa. Usługa projektowa nie dotyczy aranżacji powierzchni z użyciem kostki z linii produktów przemysłowych.

Etapy projektowania

Etapy
1.
Etap 1
2.
Etap 2
3.
Etap 3
4.
Etap 4

Etap 1

Złożenie w formie elektronicznej na adres projekty@pebia.pl prawidłowo wypełnionego Formularza zamówienia usługi projektowej oraz opłacenie opłacenie faktury za wykonanie usługi projektowej przez Klienta uruchamia procedurę kontaktową z Projektantem. Projektant kontaktuje się z Klientem w ciągu 10 dni roboczych od daty zaksięgowania środków na rachunku bankowym PBI Beton Sp z o.o

Etap 2

W przypadku E-projektu projektant telefonicznie omawia z Klientem szczegóły aranżacji oraz przekazuje mu informacje o niezbędnych do realizacji usługi projektowej materiałach wymienionych w Regulaminie Usługi Projektowej marki Pebia.

Przy wyborze Projektu Standard, Standard Plus lub Premium spotkanie na terenie inwestycji odbywa się w ciągu 14 dni roboczych, w umówionym terminie, podczas którego Projektant poznaje oczekiwania Klienta i dokonuje pomiarów niezbędnych do wykonania projektu.

Etap 3

Pierwsza wersja aranżacji zostanie dostarczona do Klienta nie późniejniż 30 dni roboczych od zebrania przez Projektanta kompletu informacji. Klient może zaakceptować projekt, lub skorzystać z dwóch wliczonych w cenę poprawek (poprawka nie oznacza wykonania projektu odpodstaw). Każda poprawka dokonywana jest w terminie uzgodnionymz Projektantem – druga z nich uznawana jest za ostateczną i oznacza akceptację całej koncepcji.

Etap 4

E-mailowa akceptacja projektu przez Klienta powoduje, że zestawienie materiałów trafia do Biura Obsługi Klienta PBI Beton. Sp. z o.o. i oczekuje na realizację, czyli ich zakup przez Klienta. Czas oczekiwania na materiał wykorzystany w projekcie może wynosić do 90 dni kalendazowych w zależności od stanów magazynowych Pebii. W sezonie wiosenno-letnim, przy zwiększonej ilości zamówień, czasrealizacji pierwszej wersji projektu może wydłużyć się do 35 dni roboczych.

Galeria projektów

Galeria

Formularz zamówienia

Formularz

  Imię *wymagane
  Adres e-mail *wymagany
  Formularz zamówienia *wymagany
  Twoja wiadomość