Co otrzymujesz ?

Usługa projektowa PEBIA to dodatkowe wsparcie dla naszych Klientów. Oferując ją dajemy Państwu możliwość otrzymania indywidualnego planu zagospodarowania przestrzeni. Chcemy zapewnić wsparcie już na etapie wyboru materiałów i wkomponowania ich w aranżację spełniającą oczekiwania Inwestora. Projekt nawierzchni, który Państwo otrzymują znacznie ułatwi pracę wykonawcy nawierzchni. Z naszej usługi mogą skorzystać wszyscy, którzy potrzebują pomocy lub konsultacji podczas projektowania przestrzeni. Proponujemy ją zatem zarówno Klientom indywidualnym, jak i Biurom Projektowym, Deweloperom oraz innym jednostkom.

Ważne: Projekt w rozumieniu świadczonej usługi to koncepcja aranżacji nawierzchni z kostki brukowej i innych elementów dostępnych w ofercie handlowej PEBIA. Koncepcja ta nie jest projektem w rozumieniu Ustawy z dn. 7 lipca 1994 r. o Prawie Budowlanym.

Rodzaje projektów

PEBIA oferuje trzy pakiety projektowe skonstruowane tak, aby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego Inwestora. Usługa dedykowana jest do aranżacji powierzchni powyżej 150 m2.

Proponujemy Państwu:

- e-projekt

W tej opcji projektowanie aranżacji przestrzeni odbywa się zdalnie, bez wizyty naszego Projektanta w miejscu inwestycji. Usługę realizujemy na podstawie dostarczonych przez Inwestora niezbędnych danych i materiałów (mapka ewidencyjna, odręczny rysunek działki z wymiarami oraz zdjęciami terenu objętego projektem). Informacje o tym, co jest potrzebne do zrealizowania e-projektu przedstawi nasz Projektant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotowanie projektu kosztuje 500 zł. Zakup zaproponowanych w koncepcji materiałów marki PEBIA obniża cenę usługi do 1 zł.

- projekt Standard

W tym wariancie projektujemy aranżację terenu po wizycie Projektanta na terenie budowy i bezpośredniej rozmowie z Inwestorem. Indywidualne spotkanie na terenie inwestycji pozwala lepiej poznać potrzeby i oczekiwania Klienta. Finalnym produktem jest projekt aranżacji nawierzchni w formie 2D. Usługa Standard to koszt 800 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki PEBIA zaproponowanych przez Projektanta pozwala na zredukowanie tej kwoty do 300 zł.

- projekt Standard Plus

Trzeci wariant usługi projektowej obejmuje aranżacje terenu po wcześniejszej wizycie Projektanta i poznaniu oczekiwań Klienta na miejscu inwestycji. Jest to rozszerzenie drugiego wariantu w formie 2D o przygotowanie wizualizacji 3D aranżowanego terenu dla Inwestora. Usługa projektowa w tej wersji to koszt 1 200 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki PEBIA zaproponowanych przez Projektanta pozwala na zredukowanie tej kwoty do 600 zł.

Jak otrzymać rabat za projekt?

Uzyskanie rabatu jest bardzo proste. Opłaconą w chwili zlecenia kwotę 500, 800 lub 1 200 zł (w zależności od wybranego wariantu) można zredukować odpowiednio o 500 lub 600 zł w ciągu 180 dni od otrzymania gotowego projektu aranżacji nawierzchni. Warunkiem uzyskania upustu jest zakup przez Klienta kostki brukowej marki PEBIA użytej w projekcie. Rabat naliczany jest podczas zakupu materiałów w zaprzyjaźnionym punkcie handlowym.

Etapy realizacji usługi projektowej:

 

  1. Klient może zgłosić zainteresowanie usługa projektową w punkcie sprzedaży (hurtowni, składzie materiałów budowlanych itd.). Dokonanie wpłaty w wysokości uzależnionej od wybranego wariantu usługi projektowej uruchamia procedurę kontaktową. Pierwszym krokiem jest rozmowa telefoniczna – nasz Projektant w ciągu 4 dni roboczych kontaktuje się z Klientem i ustala następne kroki.
  2. W przypadku wybrania wersji E-projekt, omawiamy z Inwestorem zestaw danych i informacji niezbędnych do dalszej współpracy. Droga telefoniczna umawiamy się na dostarczenie przez Klienta wymaganych materiałów: zdjęć terenu objętego projektem oraz mapy ewidencyjnej z wymiarami. Dostarczenie kompletu niezbędnych materiałów uruchamia usługę projektową.
  3. Jeżeli Inwestor wybierze Projekt Standard lub Standard Plus spotkanie na terenie inwestycji odbywa się w ciągu 14 dni roboczych, w dogodnym dla obu stron terminie. Podczas rozmowy na budowie, Projektant wysłuchuje oczekiwań Klienta i dokonuje pomiarów niezbędnych do przygotowania koncepcji.
  4. Klient otrzymuje pierwsza wersje aranżacji nie później niż 20 dni roboczych od zebrania niezbędnych informacji i materiałów przez Projektanta. Inwestor może zaakceptować projekt już na tym etapie lub skorzystać z dwóch wliczonych w cenę poprawek (poprawki nie należy mylić z wykonaniem projektu od podstaw). Każdą poprawkę projektant wykonuje w ciągu 7 dni roboczych, a druga korekta uznawana jest za ostateczną i oznacza akceptacje koncepcji.
  5. Po uzyskaniu telefonicznej lub e-mailowej akceptacji projektu przez Klienta zestawienie ilości materiałów trafia do Biura Obsługi Klienta i oczekuje na realizację, czyli zakup materiałów przez Inwestora.

Uwaga:

W sezonie wiosenno-letnim, przy znacznie zwiększonej ilości zamówień, czas wykonywania projektu może wydłużyć się do 25 dni roboczych.

Usługa projektowa nie dotyczy aranżacji powierzchni z wyłącznym użyciem kostki z linii produktów przemysłowych.