RODZAJE PROJEKTÓW

Oferujemy Państwu cztery pakiety projektowe skonstruowane tak, aby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego Inwestora. Usługa dedykowana jest do aranżacji powierzchni powyżej 150 m2.

 

Piktogramy_web_projekty-01.png [4.56 KB]

 

E-projekt

Aranżacja przestrzeni odbywa się zdalnie, bez wizyty naszego Projektanta. Usługę realizujemy na podstawie dostarczonych przez Inwestora danych i materiałów (mapa ewidencyjna, rysunek działki z wymiarami oraz zdjęciami projektowanego terenu). Informacje niezbędne do zrealizowania e-projektu przedstawi Projektant podczas rozmowy telefonicznej. Koszt usługi to 500 zł. Przy zakupie użytych w koncepcji materiałów marki PEBIA cena usługi to 1 zł.

Piktogramy_web_projekty-02.png [4.34 KB]Projekt Standard

Ten wariant zakłada zaprojektowanie aranżacji terenu po wizycie Projektanta w miejscu budowy oraz rozmowie z Klientem. Finalnym produktem jest projekt w formie dwuwymiarowej wizualizacji (rzut z góry) z niezbędnymi wymiarami i opisem wykorzystanych materiałów. Usługa Standard to koszt 800 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki PEBIA zaproponowanych przez Projektanta obniża kwotę do 300 zł.

Piktogramy_web_projekty-03.png [4.23 KB]Projekt Standard Plus

Wariant ten obejmuje aranżację terenu po wizycie Projektanta i poznaniu oczekiwań Klienta. Poza projektem 2D realizowana jest dodatkowa usługa wizualizacji 3D wybranego fragmentu terenu. (min trzy ujęcia widokowe). Koszt usługi to 1200 zł. Rozliczenie zakupu materiałów marki PEBIA zaproponowanych przez Projektanta obniża tę kwotę do 600 zł.

 

 

 

 

 

 

Piktogramy_web_projekty-04.png [4.28 KB]Projekt Premium - NOWOŚĆ

W wariancie Premium klient otrzymuje projekt 2D oraz wizualizację 3D całości inwestycji. Dodatkowo dołączona jest wideo-prezentacja, która wirtualnie przeprowadza Klienta przez szczegóły aranżacji zawartych w projekcie. Koszt usługi projektowej Premium to 1500 zł.

 

 

 

JAK OTRZYMAĆ RABAT NA USŁUGĘ PROJEKTOWĄ?

Opłaconą w chwili zlecenia kwotę 500, 800 lub 1200 zł (w zależności od wybranego wariantu) można obniżyć odpowiednio o 499, 500 lub 600 zł w ciągu 180 dni od otrzymania gotowego projektu aranżacji nawierzchni. Warunkiem uzyskania zwrotu jest zakup i zapłata za kostkę brukową marki PEBIA użytą w projekcie.

 

 ikona-download.png [1.73 KB] POBIERZ formularz oraz regulamin zamówienia usługi projektowej

Uwaga: Do każdego projektu dołączona jest specyfikacja materiałowa.

Usługa projektowa nie dotyczy aranżacji powierzchni z użyciem kostki z linii produktów przemysłowych.

Ważne: Projekt w rozumieniu świadczonej usługi, to koncepcja aranżacji nawierzchni z kostki brukowej i elementów z oferty handlowej PEBIA. Koncepcja nie jest projektem w rozumieniu Ustawy z dn. 7 lipca 1994 r. o Prawie Budowlanym.

Etapy projektowania