Nowoczesna fabryka kostki brukowej

Witamy w  w Pebi– nowoczesnej fabryce wysokiej jakości kostki dekoracyjnej, kostki przemysłowej oraz prefabrykatów betonowych.

Produkcja kostki brukowej odbywa się w nowoczesnym zakładzie w świętokrzyskim Wymysłowie w gminie Opatów, w pobliżu działającej od kilkudziesięciu lat kopalni wapienia dewońskiego. Kopalnia należy do Grupy PBI, której częścią  jest PBI Beton, właściciel marki Pebia. Należymy do liderów branży, jeśli chodzi o łączenie funkcjonalności i wzornictwa z doskonałością techniczną. Nasze produkty są opracowywane i wytwarzane zgodnie z surowymi normami jakości.

Grupa PBI jest odpowiedzialna środowiskowo i społecznie. Staramy się, aby nasze rozwiązania były jak najbardziej w zgodzie z ekologią, dlatego też stale inwestujemy w odnawialne źródła energii. Podstawowymi warunkami naszej wydajności są przede wszystkim nowoczesny obiekt produkcyjny i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie wytwarzania. Dzięki temu możemy zaoferować produkty dla wszystkich dziedzin ogrodnictwa, architektury krajobrazu i urbanistyki. PBI to także firma zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników, zatem nieprzerwanie stawiamy na innowacyjne rozwiązania poprawiające ich bezpieczeństwo i komfort pracy.

Linia produkcyjna OMAG

W pełni zautomatyzowany proces produkcji rozpoczęliśmy od uruchomienia linii produkcyjnej OMAG — firmy będącej nowoczesnych, kompletnych linii produkcyjnych dla przemysłu. Jakość technologii OMAG potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale także uzyskane przez nią certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Wykorzystanie w procesie produkcji najlepszych, sprawdzonych technologii oraz własnych materiałów gwarantuje trwałość i najwyższą jakość naszych produktów. Podstawą, a tym samym ważnym gwarantem wysokiej wydajności jest nasz profesjonalny zakład produkcyjny oraz wysoki poziom wiedzy i doświadczenia. Ponadto, zaawansowana automatyzacja produkcji i ciągły monitoring jakości zapewniają pierwszorzędną i stałą jakość produktów. Natomiast dzięki doskonale skoordynowanemu systemowi transportu i dostaw oferujemy naszym klientom optymalną podstawę dla doskonałej obsługi.

Grupa PBI to:

  1. Skrupulatna kontrola jakości
  2. Testy wytrzymałościowe we własnych laboratoriach technologicznych
  3. Własna flota transportowa i logistyka

 

Kostka brukowa wysokiej jakości

Poprzez skoncentrowanie w jednej firmie surowców, infrastruktury produkcyjnej i usług transportowych bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawane przez nas produkty.

Kostki brukowe marki Pebia z gwarancją jakości pozwalają na układanie ich nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak ruchliwa droga, podjazd, czy parking. Nasze produkty zyskują również uznanie za ich dużą użyteczność. Różnorodność formatów, kolorów i wzorów daje niemal nieograniczone możliwości projektowania. Umożliwia nam to oferowanie odpowiednich produktów dla każdego profilu wymagań.

Doskonała jakość, odporność, długotrwałe piękno — taka jest kostka brukowa dla wymagających Pebia.

 

Dzięki skupieniu w jednym holdingu źródła surowcowego, zakładu produkcyjnego i usług transportowych bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawane produkty.

 

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8

NIP 8641953933KRS 0000656641
BDO 000016380

Zarząd Spółki:
Sebastian Zając - Prezes Zarządu