Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Obrzeża chodnikowe

Industrial

OBRZEŻA

Pebia – obrzeża z kostki brukowej polskiej produkcji

Poszukujesz polskiej marki, która od lat zajmuje się produkcją obrzeży do płyt chodnikowych? Jesteś w dobrym miejscu! Pebia to rzetelna firma, nieustannie rozwijająca swoje umiejętności w zakresie galanterii betonowej, w tym m.in. betonowych obrzeży trawnikowych. Dbałość o dobrze wyposażony sprzęt w naszej fabryce i wykwalifikowana kadra pozwalają nam tworzyć wysokiej jakości obrzeża z kostki betonowej – idealne do wykończenia przestrzeni, tak publicznej, jak i prywatnej. W Pebii rozumiemy, że chcesz się wyróżnić, dlatego troszczymy się nie tylko o odpowiednią trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne, ale też bogaty asortyment produktów. Postaw na rodzimą firmę i wybierz nasze betonowe obrzeża chodnikowe!

INDUSTRIAL

Betonowe obrzeża chodnikowe

Obrzeża betonowe do kostki brukowej są niezbędne przy budowie dróg, ulic, parkingów, chodników oraz podjazdów. Stanowią podstawowy produkt wykończeniowy, pomocny szczególnie w skutecznym oddzielaniu trawników od kostki brukowej (np. w alejkach parkowych) lub jako dekoracyjny prefabrykat do wyznaczenia stref ogrodowych na prywatnych posesjach.

W naszej ofercie znajdziesz betonowe obrzeża chodnikowe w trzech wymiarach: 6 × 20 × 20 cm w wersji z zamkiem, 8 × 25 × 100 cm bez zamka oraz dostępny w tych dwóch wariantach rozmiar 8 × 30 × 100 cm. Obrzeża do płyt chodnikowych z zamkiem to ułatwiające szybszy montaż elementy, których celem jest unieruchomienie kostki w wybranej pozycji. Znajdujące się w ofercie Pebii obrzeża trawnikowe betonowe dostępne są w pięciu odcieniach kolorystycznych – nie tylko najbardziej popularnym czerwonym, szarym czy grafitowym, ale również brązowym i żółtym. Nie wiesz, który typ obrzeża będzie najlepiej dopasowany do Twojej inwestycji? Nic nie szkodzi – zadzwoń do nas, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt.

Dostępne kolory

Rodzaj

(z zamkiem)

(bez zamka)

(z zamkiem/bez zamka)

Wymiary (cm)

6x20x100

8x25x100

8x30x100

Paleta (szt.)

60

33

33

Waga palety (kg)

ok. 1653

ok. 1506

ok. 1807

Liczba warstw na palecie

4

3

3