Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Krawężniki

Industrial

KRAWĘŻNIKI
INDUSTRIAL

Trwałe krawężniki w ofercie Pebii

Szukasz produktu, który pozwoli Ci wykonać solidne obramowanie schodów przed domem? A może chcesz dobrze zabezpieczyć swoje grządki z kwiatami? Krawężniki betonowe trawnikowe sprawdzą się do tego doskonale! Wyprodukowane zostały z najwyższej jakości materiałów – tak, by mogły zadbać o odpowiednią ochronę odgrodzonej przestrzeni. Krawężniki do kostki od Pebii cechują się wyjątkową trwałością koloru, dlatego nie blakną, nawet wtedy, gdy są wystawione na działanie promieni słonecznych. Charakteryzują się również dużą odpornością na warunki atmosferyczne, np. mróz czy opady deszczu lub śniegu. Aby zapewnić każdemu klientowi możliwość swobodnego wyboru, zadbaliśmy, by krawężniki do kostki były dostępne w ofercie w różnych rozmiarach.

Pebia – krawężnik brukowy polskiej produkcji

Masz przed sobą wykończenie przestrzeni wokół domu i chcesz postawić na krawężnik betonowy chodnikowy, który będzie Ci służył przez długie lata? Sprawdź ofertę produkowanych w polskiej fabryce elementów betonowych od Pebii. Nasz krawężnik brukowy to idealna propozycja dla zwolenników trwałych, a jednocześnie niezwykle estetycznych rozwiązań. Postaw na odporną na czynniki środowiskowe galanterię betonową od Pebii – wybierz dostępne w dwóch wersjach krawężniki do kostki brukowej!

Funkcjonalne krawężniki do kostki – idealne w ruchu kołowym i pieszym

Krawężniki to standardowe wykończenie powierzchni wykonanej z kostki brukowej czy płyt chodnikowych. Te elementy, użyte jako zakończenie nawierzchni, wzmocnią zagospodarowaną przestrzeń. Oporniki i krawężniki betonowe (np. trawnikowe lub chodnikowe) zapewniają spójność ułożonych elementów oraz w dużej mierze zabezpieczają obręby płaszczyzn. Do ich zadań należy na przykład ochrona przed naciskiem kół wjeżdżających samochodów. Krawężniki betonowe trawnikowe sprawdzą się zarówno w ruchu kołowym, jak i jako obrzeże ścieżki dla pieszych.

Dostępne kolory

 

Zdjęcie wymiarów

Rodzaj

Najazdowy

Drogowy

 

 

Wymiary (cm)

20x22x100

12x25x100

15x30x100

20x30x100

Paleta (szt.)

20

24

18

15

Waga palety (kg)

ok. 1982

ok. 1613

ok. 1758

ok. 1970

Liczba warstw na palecie

4

3

3

3