Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Holland

Industrial

HOLLAND

Wybierz kostkę brukową typu Holland od Pebii

Poszukujesz galanterii betonowej, która będzie nie tylko praktyczna, ale spełni również Twoje wymagania estetyczne? W Pebii udostępniamy Ci szeroką gamę produktów, spośród których niesłabnącą popularnością cieszy się kostka brukowa Holland bez fazy o prostym profilu krawędzi. Bogaty wybór kolorystyczny kostki brukowej Holland sprawia, że klienci Pebii mogą wybrać najpopularniejszą barwę, czyli szarą lub czerwoną albo zdecydować się na bardziej ekskluzywny odcień np. kostkę Holland w kolorze grafitu. Cztery dostępne kolory z pewnością pozwolą Ci zadbać o oczekiwany efekt wizualny. Sprawdź asortyment Pebii i postaw na doskonałą jakość w przystępnej cenie!

INDUSTRIAL

Holland

Dostępna w ofercie Pebii kostka brukowa Holland to produkt przemysłowy, przeznaczony do stosowania w aranżacji dużych powierzchni, szczególnie w przestrzeni publicznej. Prosta forma i dwa warianty grubości kostki brukowej typu Holland przekładają się nie tylko na uniwersalizm jej zastosowania, ale podnoszą także funkcjonalność. Konstrukcja kostki sprawia, że sprawdzi się ona w miejscach obciążonych dużym ruchem. Produkt zapewnia wygodne korzystanie z nawierzchni, ale także łatwe utrzymanie w oczekiwanym kształcie i formie, szczególnie zimą.

Kostka brukowa typu Holland – fazowa i bezfazowa

W Pebii rozumiemy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, dlatego nasza oferta jest zróżnicowana pod względem dostępnych rozwiązań. Posiadamy nie tylko prefabrykaty dekoracyjne, ale także galanterię przemysłową, taką jak np. kostka brukowa typu Holland. Idealnie sprawdza się ona zarówno do użytku w miejscach publicznych, jak i na prywatnych posesjach. Ze względu na swój klasyczny wygląd i uniwersalną, prostokątną formę, kostka brukowa Holland, szczególnie w kolorze grafitu lub szarości, często wykorzystywana bywa na parkingach lub jako nawierzchnia chodnikowa. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybrać kostkę brukową Holland bez fazy i z fazą, a także produkty o mniej popularnych odcieniach.

Dostępne kolory

Zdjęcie wymiarów

Rodzaj

(z fazą)

 

(bez fazy)

 

Grubość (mm)

60

80

60

80

Paleta (m2)

10,8

8,64

10,8

8,64

Waga palety (kg)

ok. 1483

ok. 1581

ok. 1483

ok. 1581

Wastwa (szt./całe)

53

53

53

53

Warstwa (szt./połówki)

2

2

2

2

Liczba warstw na palecie

10

8

10

8