Dominik Strzelec

Dominik Strzelec to najbardziej rozpoznawalny ogrodnik w Polsce, pasjonat i ekspert w jednym, projektant ogrodów, tarasów i balkonów, niekwestionowany autorytet w branży, a także niezwykle charyzmatyczna osobowość telewizyjna. W programie Usterka dał się poznać jako spostrzegawczy, a jednocześnie emanujący dystansem i dobrym humorem prowadzący, który zza ukrytej kamery przyglądał się pracy fachowców wzywanych do różnego rodzaju zaaranżowanych awarii. W Odlotowym Ogrodzie na oczach widzów zmieniał nudne lub niewymiarowe działki w zachwycające i praktyczne zarazem ogrody. Obecnie, poza powrotem do Usterki, prowadzi Polowanie na ogród, w którym to programie w ciągu trzech dni jest w stanie przeprowadzić metamorfozę nawet najbardziej zaniedbanego ogrodu w przepiękną i funkcjonalną przestrzeń idealną do spędzania wolnego czasu. Niedawno wziął również udział w pierwszej edycji programu stacji TTV 99 – gra o wszystko, którego został zwycięzcą.

Prywatnie Dominik Strzelec jest szczęśliwym mężem i ojcem, uwielbiającym wszelkie wyzwania podróżnikiem. Prowadzi także konto na Instagramie, które obserwuje ponad 80 tys. obserwatorów. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą z zakresu ogrodnictwa i projektowania. Jak sam wielokrotnie powtarza, jest zwolennikiem wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań, czym kieruje się zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy, a także wtedy, gdy decyduje się zostać ambasadorem marki.

Sugeruję, podpowiadam i polecam rzeczy, których sam używam – pisze na swojej stronie Dominik Strzelec. Dlatego też, nim został ambasadorem marki Pebia, najpierw sam musiał być pewien tego, że kostka brukowa sygnowana tym znanym logo jest najwyższej jakości, a co za tym idzie, warta polecenia. Kostki brukowe Pebia chwali za niebanalną estetykę i nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu doskonale wkomponowują się w każdy, nawet najbardziej oryginalny i nowatorski projekt. Osobiście je testując, gwarantuje ich odporność na wysokie temperatury czy środki odladzające, wysoką wytrzymałość i niską nasiąkliwość. Zwraca również uwagę na wysokiej jakości barwniki oraz powłokę hydrofobową. Potwierdza tym samym, że Pebia to kostka brukowa dla wymagających.

 

  Oferta Decorativo

Projekt bez tytułu (1).png [964.32 KB]

    Oferta Industrial

Industrial.jpg [270.85 KB]