Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Decorativo

Dla domu i ogrodu

DECORATIVO

KOSTKA BRUKOWA

KOstka

PALISADY I OBRZEŻA

PALISADY I OBRZEŻA

Kostka brukowa od Pebii – idealna na podjazd do garażu lub do altany

Planujesz zadbać o przydomową nawierzchnię, ale nie wiesz, na jaki chodnik z kostki brukowej w ogrodzie się zdecydować? A może szukasz trwałych palisad ogrodowych? Jesteś w odpowiednim miejscu! Jako profesjonalna firma produkująca kostkę brukową (np. na taras lub do altany) posiadamy duży wybór produktów. Z myślą o szerokim gronie klientów zapewniamy ofertę wielu modeli kostki brukowej dekoracyjnej: od tradycyjnych, a przy tym niezwykle estetycznych rozwiązań, sprawdzających się fanom klasycznego wzornictwa przez bardziej nietuzinkowe i ozdobne propozycje. Niezależnie od wyboru kształtu, rozmiaru czy designu kostka brukowa sprawdzi się zarówno na chodniki do ogrodu, jak i na podjazd do garażu – wszystko to zasługa wyjątkowej trwałości naszych prefabrykatów i ich odporności na czynniki środowiskowe.

Decorativo – kostka brukowa do altany lub ogrodu dla wymagających

Z myślą o zwolennikach nietypowych rozwiązań stworzyliśmy kolekcję Decorativo, czyli elegancką kostkę brukową, idealną na chodniki do ogrodu czy do wykonania nawierzchni wokół altany. Seria Decorativo świetnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych posesjach. W swojej ofercie posiadamy kostkę brukową, np. na taras, w kilku wersjach kolorystycznych. Oprócz klasycznych odcieni, takich jak grafitowy czy szary, możemy zaproponować naszym klientom bardziej wyszukane kompozycje. Dla fanów przyciągającego spojrzenie chodnika z kostki wokół domu lub garażu polecamy wariant Bari, Grako lub Novisan. Wykorzystane podczas produkcji barwniki gwarantują wyjątkową trwałość i piękny wygląd Twojego chodnika z kostki brukowej w ogrodzie lub przed wejściem do domu.

 

Szukasz inspiracji na chodnik z kostki wokół domu? Przejrzyj nasze realizacje lub skontaktuj się ze specjalistami Pebii. Chcesz sprawdzić, jak będzie wyglądała wizualizacja chodnika z kostki brukowej przed Twoim domem? Skorzystaj z naszej usługi projektowania!