Dane kontaktowe

PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8
27-600 Sandomierz

tel. 1: +48 (15) 687-47-86
tel. 2: +48 (15) 687-47-87
biuro@pebia.pl

Image Alt

Pebia

Promocja od Pebii: Zdobądź Zestaw Narzędzi Ogrodowych! 

Dla naszych Klientów Indywidualnych przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Mogą Państwo zdobyć praktyczny zestaw narzędzi ogrodowych, idealny do upiększania i dbania o ogród. Jak to zrobić? To proste! 

Jak wziąć udział?

  1. Wykonaj zdjęcie swojego podjazdu, tarasu, ścieżki, strefy wejściowej lub ogrodu z ułożoną kostką Pebia. Pamiętaj, że zdjęcie musi przedstawiać ukończone prace brukarskie i gotową realizację. Pamiętaj by nie były to pojedyncze elementy kostki  ale cała aranżacja wybranej przestrzeni.  
  2. Opublikuj zdjęcie na Facebooku lub Instagramie z oznaczeniem naszego profilu Pebia – kostka brukowa oraz dodaj hasztag #znamisięukłada. 

Warunki uczestnictwa

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie osoba, która wykonała aranżację terenu wokół swojego domu lub posesji przy użyciu produktów Pebia i posiada wszelkie prawa autorskie do fotografii zgłoszonych do konkursu. Aby wziąć udział w promocji, zdjęcie musi być opublikowane do 30 września 2024 roku! 

Każdy, kto spełni warunki uczestnictwa, otrzyma zestaw narzędzi ogrodowych w fartuchu. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Tak więc śpieszcie się, kto pierwszy ten lepszy! 
 
Po sprawdzeniu poprawności zamieszczonych zdjęć i wykonania wszystkich wymaganych czynności, skontaktujemy się z Tobą za pomocą komunikatora na Facebooku lub Instagramie, aby uzyskać dane do wysyłki nagrody abyś ty jak najszybciej mógł cieszyć się swoimi nowymi narzędziami.  

Dlaczego warto wziąć udział?

Nie tylko możesz zdobyć praktyczny zestaw narzędzi ogrodowych, ale także podzielić się pięknem swojego ogrodu z innymi! Pokaż, jak z Pebią się układa i ciesz się efektami swojej pracy. Dziękujemy, że wybrałeś właśnie naszą markę do realizacji swojego ogrodu. Twoje zaufanie jest dla nas największym wyróżnieniem! Dlatego daj sobie podziękować i nie przegap tej wyjątkowej okazji!  

Gotowy, aby dołączyć? Chwyć za aparat, uwiecznij swój piękny ogród i podziel się nim z nami! Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie naszej promocji. 

Z nami się układa – dołącz do nas już dziś!